Duna World műsora

Duna World - 2019. február 19., kedd
00:35 Matrica sorozat
(2017)
magyar animációs
00:40 Matrica sorozat
(2017)
magyar animációs
00:45 Hetedhét kaland
00:55 Himnusz
01:00 Híradó
01:20 Angol nyelvű hírek
01:35 Hogy volt!?
02:25 És akkor a pasas...
(1966)
magyar vígjáték
Szereplők: Sinkovits Imre , Psota Irén , Latinovits Zoltán ...
Rendezte: Gertler Viktor
04:00 Magyar pop
05:00 Híradó
05:15 Angol nyelvű hírek
05:25 M5 Híradó
05:50 Novum
06:25 Család'19
06:50 Magyar gazda
07:15 Gasztroangyal sorozat
(2012)
magyar gasztro, reality
Szereplők: Borbás Mária
Rendezte: Lafka Dávid
08:15 Német nyelvű hírek
08:20 Orosz nyelvű hírek
08:30 Kínai nyelvű hírek
08:45 Református ifjúsági műsor
08:55 Református magazin
09:20 Baptista ifjúsági műsor
09:30 Unitárius ifjúsági műsor
09:50 A Nagyok sorozat
(2015)
magyar dokumentum
10:20 Mindenki Akadémiája
10:55 Új idők új dalai
11:25 Angol nyelvű hírek
11:40 Dunakanyar
(1974)
magyar tévéjáték
Szereplők: Hámori Ildikó , Sztankay István
Rendezte: Szinetár Miklós
12:50 V4 Híradó
13:00 Híradó
13:15 Srpski Ekran
13:45 Unser Bildschirm
14:15 Útravaló sorozat
(1983)
magyar dokumentum
Rendezte: ifj. Schiffer Pál
14:30 WTA Tenisztorna Budapest
17:30 Ízőrzők sorozat
(2007)
magyar dokumentum
Rendezte: Móczár István
18:05 Gasztroangyal sorozat
(2012)
magyar gasztro, reality
Szereplők: Borbás Mária
Rendezte: Lafka Dávid
19:00 Szerelmes földrajz sorozat
(2012)
magyar dokumentum
Rendezte: Paczolay Béla , Dala István
19:30 Hagyaték
(Rushlights, 2013)
amerikai thriller
Szereplők: Beau Bridges , Aidan Quinn , Josh Henderson ...
Rendezte: Antoni Stutz
20:00 Beugró sorozat
(2007)
magyar reality, vígjáték
Szereplők: Novák Péter , Rudolf Péter , Szabó Győző ...
21:00 Híradó
21:25 V4 Híradó
21:35 Ridikül
22:35 Honfoglaló
23:25 M5 Híradó
23:55 Mindenki Akadémiája
Duna World - 2019. február 20., szerda
00:35 Matrica sorozat
(2017)
magyar animációs
00:45 Hetedhét kaland
00:55 Himnusz
01:00 Híradó
01:20 Angol nyelvű hírek
01:35 Beugró sorozat
(2007)
magyar reality, vígjáték
Szereplők: Novák Péter , Rudolf Péter , Szabó Győző ...
02:30 Dunakanyar
(1974)
magyar tévéjáték
Szereplők: Hámori Ildikó , Sztankay István
Rendezte: Szinetár Miklós
03:30 Építészkorzó
04:00 Magyar pop
05:00 Híradó
05:15 Angol nyelvű hírek
05:25 M5 Híradó
05:50 A Nagyok sorozat
(2015)
magyar dokumentum
06:25 Magyar gazda
06:50 Kék bolygó
07:20 Gasztroangyal sorozat
(2012)
magyar gasztro, reality
Szereplők: Borbás Mária
Rendezte: Lafka Dávid
08:15 Német nyelvű hírek
08:25 Orosz nyelvű hírek
08:30 Kínai nyelvű hírek
08:50 Rome Reports - Vatikáni híradó
09:15 Isten kezében
(In God's Hands, 1998)
amerikai kaland
Szereplők: Shane Dorian , Matt George , Matty Liu ...
Rendezte: Zalman King
09:50 A Nagyok sorozat
(2015)
magyar dokumentum
10:20 Mindenki Akadémiája
10:55 Új idők új dalai
11:25 Angol nyelvű hírek
11:40 Rendszáma ismeretlen
(1963)
magyar film
Szereplők: Alfonzó , Csala Zsuzsa , Rajz János ...
Rendezte: Nádasy László
12:50 V4 Híradó
13:00 Híradó
13:20 Hrvatska kronika
13:50 Ecranul Nostru
14:30 WTA Tenisztorna Budapest
17:30 Ízőrzők sorozat
(2007)
magyar dokumentum
Rendezte: Móczár István
18:05 Gasztroangyal sorozat
(2012)
magyar gasztro, reality
Szereplők: Borbás Mária
Rendezte: Lafka Dávid
19:00 Szerelmes földrajz sorozat
(2012)
magyar dokumentum
Rendezte: Paczolay Béla , Dala István
19:30 Magyarország, szeretlek!
21:00 Híradó
21:25 V4 Híradó
21:35 Ridikül
22:35 Honfoglaló
23:25 M5 Híradó
23:55 Mindenki Akadémiája
Duna World - 2019. február 21., csütörtök
00:30 Matrica sorozat
(2017)
magyar animációs
00:45 Hetedhét kaland
00:55 Himnusz
01:00 Híradó
01:20 Angol nyelvű hírek
01:35 Magyarország, szeretlek!
03:00 Rendszáma ismeretlen
(1963)
magyar film
Szereplők: Alfonzó , Csala Zsuzsa , Rajz János ...
Rendezte: Nádasy László
04:00 Magyar pop
05:00 Híradó
05:15 Angol nyelvű hírek
05:25 M5 Híradó
05:50 Magyar Krónika
06:20 Kárpát Expressz
06:45 Útravaló sorozat
(1983)
magyar dokumentum
Rendezte: ifj. Schiffer Pál
07:05 Forint, fillér
07:30 Gasztroangyal sorozat
(2012)
magyar gasztro, reality
Szereplők: Borbás Mária
Rendezte: Lafka Dávid
08:25 Német nyelvű hírek
08:35 Orosz nyelvű hírek
08:40 Kínai nyelvű hírek
08:55 A sokszínű vallás
09:05 Jézus és...
09:20 Kereszt-Tények
09:30 "Így szól az Úr!"
09:35 Vallás és szabadság
09:50 A Nagyok sorozat
(2015)
magyar dokumentum
10:20 Mindenki Akadémiája
10:50 Új idők új dalai
11:20 Angol nyelvű hírek
11:30 A vonatok reggel indulnak
(1976)
magyar tévéjáték
Szereplők: Pécsi Ildikó , Pogány Judit , Szilágyi Tibor ...
Rendezte: Radó Gyula
12:50 V4 Híradó
13:00 Híradó
13:20 Slovenski utrinki
13:55 Alpok-Duna-Adria
14:30 WTA Tenisztorna Budapest
17:30 Ízőrzők sorozat
(2007)
magyar dokumentum
Rendezte: Móczár István
18:05 Gasztroangyal sorozat
(2012)
magyar gasztro, reality
Szereplők: Borbás Mária
Rendezte: Lafka Dávid
19:00 Szerelmes földrajz sorozat
(2012)
magyar dokumentum
Rendezte: Paczolay Béla , Dala István
19:30 Hagyaték
(Rushlights, 2013)
amerikai thriller
Szereplők: Beau Bridges , Aidan Quinn , Josh Henderson ...
Rendezte: Antoni Stutz
20:00 Szenes Iván írta Andreával
21:00 Híradó
21:25 V4 Híradó
21:35 Ridikül
22:35 Honfoglaló
23:25 M5 Híradó
23:55 Mindenki Akadémiája