M2 Petőfi TV műsora

M2 - 2019. február 23., szombat
05:00 Töf-Töf, az elefánt sorozat
(1991)
magyar animációs
05:05
Pom pom meséi sorozat
(1980)
magyar animációs
Rendezte: Dargay Attila
05:10 Rumcájsz kalandjai sorozat
(O loupezniku Rumcajsovi, 1967)
cseh animációs
Rendezte: Ladislav Capek
05:20
A legkisebb ugrifüles sorozat
(1975)
magyar animációs
Rendezte: Foky Ottó
05:30
Pocoyo sorozat
(2005)
spanyol, brit animációs
05:40 Bori sorozat
(Meine Freundin Conni, 2012)
német családi, animációs
05:55 Lucas és Emily sorozat
(Lucas & Emily, 2013)
francia animációs
Rendezte: Marc Boreal
06:15 Buckó sorozat
(Q Pootle 5, 2013)
német animációs
06:25 Digby, a tinisárkány sorozat
(Digby Dragon, 2016)
brit animációs
06:50 Helen sulija
07:15 Traktor Tom sorozat
(Tractor Tom, 2003)
brit animációs
07:35 Gondos Bocsok és az unokatesók sorozat
(Care Bears and Cousins, 2015)
amerikai animációs
08:00 Matrica sorozat
(2017)
magyar animációs
08:05 Lili és a Kincses-öböl sorozat
(Lily's Driftwood Bay, 2014)
ír, brit animációs
08:20
Chuggington sorozat
(2008)
brit animációs
08:30
Barátaim: Tigris és Micimackó sorozat
(My Friends Tigger & Pooh, 2007)
amerikai animációs
08:55 Mickey és az autóversenyzők sorozat
(Mickey and the Roadster Racers, 2017)
amerikai animációs
09:20
Dr. Plüssi sorozat
(Doc McStuffins, 2012)
amerikai, ír filmsorozat
Szereplők: Kiara Muhammad , Jaden Betts , Lara Jill Miller ...
09:40 A Büszke Birtok oroszlán őrsége sorozat
(The Lion Guard, 2016)
amerikai animációs
10:05
Jake és Sohaország kalózai sorozat
(Jake and the Never Land Pirates, 2011)
amerikai filmsorozat
Szereplők: Jonathan Morgan Heit , David Arquette , Corey Burton ...
10:30 Vampirina sorozat
(2017)
brit animációs
10:55 Umizoomi csapat sorozat
(Team Umizoomi, 2010)
amerikai animációs
Szereplők: Ethan Kempner , Donovan Patton , P. T. Walkley ...
11:20
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői
(Vipo & Friends: Surviving Time Island, 2011)
izraeli animációs
Rendezte: Ido Angel
11:45 Bobby és Bill sorozat
(Boule et Bill, 2016)
francia animációs, családi
Rendezte: Philippe Vidal
12:10
Dóra, a felfedező sorozat
(Dora the Explorer, 2000)
amerikai animációs
12:35 Matrica sorozat
(2017)
magyar animációs
12:40 Gyerekversek
12:45
Pom pom meséi sorozat
(1980)
magyar animációs
Rendezte: Dargay Attila
12:50 Kormos mesék sorozat
(2004)
magyar animációs
Rendezte: Richly Zsolt
13:00 Roger, az űrjárőr sorozat
(Space Ranger Roger, 2017)
kanadai animációs
13:25 Angyali keresztszülők sorozat
(The Fairly OddParents, 2001)
amerikai animációs
13:45 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn sorozat
(Nicky, Ricky, Dicky & Dawn, 2014)
amerikai vígjáték
Szereplők: Lizzy Greene , Casey Simpson , Aidan Gallagher ...
14:15 A kis sárkány kalandjai sorozat
(Dragon, der kleine dicke Drache, 2007)
német animációs
Rendezte: Thomas Schneider
14:30 Bo, az örökmozgó sorozat
(Bo on the GO!, 2007)
kanadai animációs
14:50 Ezerszőr
(Allerleirauh, 2012)
német fantasy
Szereplők: Henriette Confurius , André Kaczmarczyk , Fritz Karl ...
Rendezte: Christian Theede
15:50
Barátaim: Tigris és Micimackó sorozat
(My Friends Tigger & Pooh, 2007)
amerikai animációs
16:15 Mickey és az autóversenyzők sorozat
(Mickey and the Roadster Racers, 2017)
amerikai animációs
16:40
Dr. Plüssi sorozat
(Doc McStuffins, 2012)
amerikai, ír filmsorozat
Szereplők: Kiara Muhammad , Jaden Betts , Lara Jill Miller ...
17:00 A Büszke Birtok oroszlán őrsége sorozat
(The Lion Guard, 2016)
amerikai animációs
17:25
Jake és Sohaország kalózai sorozat
(Jake and the Never Land Pirates, 2011)
amerikai filmsorozat
Szereplők: Jonathan Morgan Heit , David Arquette , Corey Burton ...
17:50 Vampirina sorozat
(2017)
brit animációs
18:15 Pinokkió
(Pinocchio, 2008)
olasz, brit kaland
Szereplők: Robbie Kay , Alessandro Gassman , Violante Placido ...
Rendezte: Alberto Sironi
19:50 Peppa malac sorozat
(Peppa Pig, 2004)
brit animációs
Szereplők: Andy Hamilton , Brian Blessed , Sarah Ann Kennedy ...
M2 - 2019. február 24., vasárnap
05:00 Töf-Töf, az elefánt sorozat
(1991)
magyar animációs
05:05
Pom pom meséi sorozat
(1980)
magyar animációs
Rendezte: Dargay Attila
05:10 Rumcájsz kalandjai sorozat
(O loupezniku Rumcajsovi, 1967)
cseh animációs
Rendezte: Ladislav Capek
05:20
A kockásfülű nyúl sorozat
(1978)
magyar animációs
Rendezte: Richly Zsolt
05:30
Pocoyo sorozat
(2005)
spanyol, brit animációs
05:40 Bori sorozat
(Meine Freundin Conni, 2012)
német családi, animációs
05:55 Lucas és Emily sorozat
(Lucas & Emily, 2013)
francia animációs
Rendezte: Marc Boreal
06:15 Buckó sorozat
(Q Pootle 5, 2013)
német animációs
06:25 Digby, a tinisárkány sorozat
(Digby Dragon, 2016)
brit animációs
06:50 Helen sulija
07:15 Traktor Tom sorozat
(Tractor Tom, 2003)
brit animációs
07:35 Gondos Bocsok és az unokatesók sorozat
(Care Bears and Cousins, 2015)
amerikai animációs
08:00 Matrica sorozat
(2017)
magyar animációs
08:05 Lili és a Kincses-öböl sorozat
(Lily's Driftwood Bay, 2014)
ír, brit animációs
08:20 A varázsvetítő sorozat
(Volshebny fonar, 2015)
orosz animációs
08:30
Barátaim: Tigris és Micimackó sorozat
(My Friends Tigger & Pooh, 2007)
amerikai animációs
08:55 Mickey és az autóversenyzők sorozat
(Mickey and the Roadster Racers, 2017)
amerikai animációs
09:20
Dr. Plüssi sorozat
(Doc McStuffins, 2012)
amerikai, ír filmsorozat
Szereplők: Kiara Muhammad , Jaden Betts , Lara Jill Miller ...
09:40 A Büszke Birtok oroszlán őrsége sorozat
(The Lion Guard, 2016)
amerikai animációs
10:05
Jake és Sohaország kalózai sorozat
(Jake and the Never Land Pirates, 2011)
amerikai filmsorozat
Szereplők: Jonathan Morgan Heit , David Arquette , Corey Burton ...
10:30 Vampirina sorozat
(2017)
brit animációs
10:55 Umizoomi csapat sorozat
(Team Umizoomi, 2010)
amerikai animációs
Szereplők: Ethan Kempner , Donovan Patton , P. T. Walkley ...
11:20
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői
(Vipo & Friends: Surviving Time Island, 2011)
izraeli animációs
Rendezte: Ido Angel
11:45 Bobby és Bill sorozat
(Boule et Bill, 2016)
francia animációs, családi
Rendezte: Philippe Vidal
12:10
Dóra, a felfedező sorozat
(Dora the Explorer, 2000)
amerikai animációs
12:35 Matrica sorozat
(2017)
magyar animációs
12:40 Gyerekversek
12:45
Pom pom meséi sorozat
(1980)
magyar animációs
Rendezte: Dargay Attila
12:50 Kormos mesék sorozat
(2004)
magyar animációs
Rendezte: Richly Zsolt
13:00 Kemy, a felfedező
13:25 Angyali keresztszülők sorozat
(The Fairly OddParents, 2001)
amerikai animációs
13:45 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn sorozat
(Nicky, Ricky, Dicky & Dawn, 2014)
amerikai vígjáték
Szereplők: Lizzy Greene , Casey Simpson , Aidan Gallagher ...
14:15 A kis sárkány kalandjai sorozat
(Dragon, der kleine dicke Drache, 2007)
német animációs
Rendezte: Thomas Schneider
14:30 Bo, az örökmozgó sorozat
(Bo on the GO!, 2007)
kanadai animációs
14:50 Hófehérke
(Schneewittchen, 2009)
német családi
Szereplők: Laura Berlin , Sonja Kirchberger , Nicolás Artajo-Kwasniewski ...
Rendezte: Thomas Freundner
15:50
Barátaim: Tigris és Micimackó sorozat
(My Friends Tigger & Pooh, 2007)
amerikai animációs
16:15 Mickey és az autóversenyzők sorozat
(Mickey and the Roadster Racers, 2017)
amerikai animációs
16:40
Dr. Plüssi sorozat
(Doc McStuffins, 2012)
amerikai, ír filmsorozat
Szereplők: Kiara Muhammad , Jaden Betts , Lara Jill Miller ...
17:00 A Büszke Birtok oroszlán őrsége sorozat
(The Lion Guard, 2016)
amerikai animációs
17:25
Jake és Sohaország kalózai sorozat
(Jake and the Never Land Pirates, 2011)
amerikai filmsorozat
Szereplők: Jonathan Morgan Heit , David Arquette , Corey Burton ...
17:50 Vampirina sorozat
(2017)
brit animációs
18:15 Pinokkió
19:45 Tickety Toc sorozat
(2012)
dél-koreai, brit animációs
M2 - 2019. február 25., hétfő
05:00 Töf-Töf, az elefánt sorozat
(1991)
magyar animációs
05:05
Pom pom meséi sorozat
(1980)
magyar animációs
Rendezte: Dargay Attila
05:15 Rumcájsz kalandjai sorozat
(O loupezniku Rumcajsovi, 1967)
cseh animációs
Rendezte: Ladislav Capek
05:20
A kockásfülű nyúl sorozat
(1978)
magyar animációs
Rendezte: Richly Zsolt
05:30
Rejtélyek Tesz-Vesz városban sorozat
(Busytown Mysteries (Hurray for Huckle!), 2007)
kanadai animációs
05:55
Chuggington sorozat
(2008)
brit animációs
06:15 Zou sorozat
(2012)
francia, szingapúri animációs
06:25 Franklin sorozat
(1997)
kanadai, francia, amerikai animációs
06:50 Hollócska, a kis rosszcsont sorozat
(Der kleine Rabe Socke - Die Serie, 2016)
német animációs
07:00 Bubbi Guppik sorozat
(Bubble Guppies, 2009)
amerikai filmsorozat
Szereplők: Brianna Gentilella , Christopher Borger , Selena Gonzalez ...
07:25 Fikszik sorozat
(The Fixies, 2010)
orosz animációs
07:30 Kalózka és Kapitány kalandjai sorozat
(Pirata & Capitano, 2016)
francia animációs
07:45 Moncsicsik sorozat
(La tribu Monchhichi, 2017)
francia animációs
08:10 Miles a jövőből sorozat
(Miles from Tomorrowland, 2015)
amerikai báb
08:35
Mickey Egér Játszótere sorozat
(Mickey Mouse Clubhouse, 2006)
amerikai animációs
09:00
Jake és Sohaország kalózai sorozat
(Jake and the Never Land Pirates, 2011)
amerikai filmsorozat
Szereplők: Jonathan Morgan Heit , David Arquette , Corey Burton ...
09:20 Szófia hercegnő sorozat
(Sofia the First, 2012)
amerikai animációs, családi, fantasy
09:45 Super Wings - A szárnyalók sorozat
(Super Wings, 2015)
amerikai, dél-koreai, kínai animációs
10:00
Eperke és barátai sorozat
(Strawberry Shortcake, 2007)
amerikai animációs
10:20 Luna Petunia sorozat
(2016)
kanadai, amerikai animációs
10:35 JoNaLu sorozat
(Jonalu, 2010)
német animációs
11:00 Töf-Töf, az elefánt sorozat
(1991)
magyar animációs
11:10
Pom pom meséi sorozat
(1980)
magyar animációs
Rendezte: Dargay Attila
11:15 Rumcájsz kalandjai sorozat
(O loupezniku Rumcajsovi, 1967)
cseh animációs
Rendezte: Ladislav Capek
11:20
A kockásfülű nyúl sorozat
(1978)
magyar animációs
Rendezte: Richly Zsolt
11:30 A kék egér sorozat
(1998)
magyar animációs
11:40
Magyar népmesék sorozat
(1977)
magyar animációs
Rendezte: Horváth Mária , Jankovics Marcell ...
11:50
Kérem a következőt!
(1974)
magyar animációs
Rendezte: Nepp József , Ternovszky Béla
12:00 Vakáción a Mézga család sorozat
(1972)
magyar animációs
Rendezte: Nepp József
12:25 Tashi sorozat
(2014)
ausztrál animációs
12:50 Matrica sorozat
(2017)
magyar animációs
12:55 Franklin sorozat
(1997)
kanadai, francia, amerikai animációs
13:20 Hollócska, a kis rosszcsont sorozat
(Der kleine Rabe Socke - Die Serie, 2016)
német animációs
13:35 Rubi Szivárványiában sorozat
(Rainbow Ruby, 2016)
dél-koreai, kanadai, amerikai animációs
14:00
Rejtélyek Tesz-Vesz városban sorozat
(Busytown Mysteries (Hurray for Huckle!), 2007)
kanadai animációs
14:25 Charley az iskolában
14:35
Chuggington sorozat
(2008)
brit animációs
15:00
Kókusz Kokó, a kis sárkány
(Der kleine Drache Kokosnuss, 2014)
német családi, animációs
Rendezte: Nina Wels , Hubert Weiland
15:25 Moncsicsik sorozat
(La tribu Monchhichi, 2017)
francia animációs
15:45 Kalózka és Kapitány kalandjai sorozat
(Pirata & Capitano, 2016)
francia animációs
16:00 Gyerekversek
16:02 Hetedhét kaland
16:15 Bubbi Guppik sorozat
(Bubble Guppies, 2009)
amerikai filmsorozat
Szereplők: Brianna Gentilella , Christopher Borger , Selena Gonzalez ...
16:35 Rubi Szivárványiában sorozat
(Rainbow Ruby, 2016)
dél-koreai, kanadai, amerikai animációs
17:05 Miles a jövőből sorozat
(Miles from Tomorrowland, 2015)
amerikai báb
17:25
Mickey Egér Játszótere sorozat
(Mickey Mouse Clubhouse, 2006)
amerikai animációs
17:50
Jake és Sohaország kalózai sorozat
(Jake and the Never Land Pirates, 2011)
amerikai filmsorozat
Szereplők: Jonathan Morgan Heit , David Arquette , Corey Burton ...
18:15 Szófia hercegnő sorozat
(Sofia the First, 2012)
amerikai animációs, családi, fantasy
18:40 ALVINNN!!! és a mókusok sorozat
(ALVINNN!!! and the Chipmunks, 2015)
amerikai animációs
18:50 ALVINNN!!! és a mókusok sorozat
(ALVINNN!!! and the Chipmunks, 2015)
amerikai animációs
19:05
Chuggington sorozat
(2008)
brit animációs
19:25 Super Wings - A szárnyalók sorozat
(Super Wings, 2015)
amerikai, dél-koreai, kínai animációs
19:35 Charley az iskolában
19:50 Luna Petunia sorozat
(2016)
kanadai, amerikai animációs